Ponuka práce – robotník

Pozícia – robotník

Miesto výkonu práce:

Dve voľné miesta: Správa NP Slovenský raj

Druh pracovného pomeru: plný úväzok na dobu určitú t.j. do 31.12.2023 s možnosťou predĺženia

Náplň práce, zodpovednosti:

  • Manuálna práca, motomanuálna práca, obsluha náradia, strojov a zariadení využívaných v starostlivosti o lesné a nelesné ekosystémy
  • Práce vykonávané najmä v oblasti realizácie pestovnej činnosti – zalesňovacích prác, vyžínacích prác, inštalácie individuálnej a plošnej ochrany (oplôtkov) lesných drevín pred vplyvom zveri, výchovy porastov prečistkami, kosenia lúk, vypiľovania náletových drevín, iné činnosti súvisiace so starostlivosťou o biotopy

Požiadavky:

Vzdelanie: min. stredoškolské učňovské (výučný list)

Prax: 1 rok v obsluhe strojov a zariadení

Kvalifikácia: vodičský preukaz min. B1; B, T

Preukaz na obsluhu reťazových píl a krovinorezov (tzv. pílčický preukaz)

Znalosti: obsluha a údržba krovinorezov, reťazových motorových píl, motorových prenosných zariadení, traktora vrátane jeho prídavného náradia (vlečka, kosačka a pod.)

Cudzí jazyk: nevyžaduje sa

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Vodičské zručnosti, konštrukčné zručnosti, zodpovednosť, manuálna zručnosť, orientácia v teréne, záujem pracovať v teréne

Ponúkaný plat:

nástupný plat od 700 Eur Brutto / mesiac

platový stupeň a osobný príplatok v závislosti od praxe a výkonu

Zamestnanecké výhody, benefity:

Mobilný telefón, príspevok do III. piliera, odmeny pri pracovnom jubileu a iné

Termín doručenia žiadosti: 13.1.2023

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 23.1.2023

Predpokladaný nástup do pracovného pomeru: 01.02.2023

Dátum a miesto podania žiadosti do zamestnania:

Uchádzač doručí svoju žiadosť poštou, elektronickou poštou alebo osobne najneskôr dňa 13.1.2023 na adresu: Správa Národného parku Slovenský raj so sídlom Spišskej Novej Vsi, Štefánikovo námestie 9, 052 01  Spišská Nová Ves alebo na emailovú adresu zuzana.tomiskinova@npslovenskyraj.sk

Žiadosť do zamestnania bude obsahovať:

  • samotnú žiadosť s uvedením motivácie záujmu pre obsadenie pracovného miesta vrátane referencií z predošlých zamestnaní
  • štruktúrovaný životopis (obsahujúci informáciu o požadovanej praxi)

Kontaktné údaje:

Zuzana Tomiskinová
TAP-personalista
zuzana.tomiskinova@npslovenskyraj.sk
mobil: +421 910 460 933
tel.: 053 442 20 10

Správa Národného parku Slovenský raj
so sídlom v Spišskej Novej Vsi
Štefánikovo námestie č. 9, 052 01 Spišská Nová Ves